دستگاه تولید ورق پت ، قیمت دستگاه تولید ورق pet ، دستگاه ورق پت ،قیمت دستگاه تولید ورق پلیمری ، دستگاه تولید ورق پل

دستگاه تولید ورق PET

.

دستگاه تولید ورق PET ساخت این شرکت در 3 عرض 60 و 80 و 120 سانت طراحی و ساخته شده است .

.

با توجه به اینکه ورق pet  تولیدی در این دستگاه بمنظور تولید ظروف یکبارمصرف پت در پرس های ترموفرمینگ و پرس های وکیوم فرمینگ ( ورق پت تولیدی در این دستگاه همچنین برای استفاده در دستگاه فرم سیل مخصوصا برای بسته بندی آب لیوانی ) در نظر گرفته شده است لذا ضخامت ورق تولیدی در این دستگاه در هر 3 سایز و عرض ، از 100 میکرون تا 1500 میکیون میباشد .

.

اکسترودر :

با توجه به اینکه اکستودر برای مواد pet  اکسترودر خاص و حساسی مباشد لذا کسترودر پت استفاده شده در این دستگاه ورق ، بصورت آماده طبق سفارش ، از کارخانجات معتبر تایوان و یا ترکیه بصورت آماده خریداری شده و بر روی دستگاه و خط تولید ورق pet  نصب میگردد

.

مشخصات سیلندر و ظرفیت تولید :

اکسترودر در نظر گرفته برای این دستگاه از نوع دو مارپیچ با قطر مارپیچ 73 میلی ( بصورت سگمنت ) و نسبت L/D 45   که با توجه به قطر مارپیچ این اکسترودر ، ظرفیت تولید این اکسترودر برای مواد pet در حدود 400 تا 450 کیلوگرم در ساعت میباشد .

.

گازگیر سیلندر :

همچنین اکسترودر های در نظر گرفته شده برای دستگاه تولید ورق pet درای دریچه گازگیری بر روی سیلندر بوده که به وسیله اتصال به پمپ ونت گاز تولیدی در زمان اکسترود مواد را از سیلندر تخلیه مینماید

 

میلت پمپ (MELT PUMP ):

اکسترودر دستگاه تولید ورق pet  بر خلاف دستگاههای نرمال تولید ورق pp.ps ، مجهز به میلت پمپ میباشد این پمپ بصورت سفارشی بر روی اکسترودر از شرکتهای معتبر تایوانی یا ترکیه تهیه میگردد .

 

هد دای (Head T-DIE) :

هد دای مورد استفاده شده در این دستگاه از نوع 2 تیغه بوده که جنس بدنه اصلی هد دای از فولاد گرم کار و جنس تیغه ها نیز از فولاد VCN میباشد . کل مسیر مواد در داخل هد دای کاملا آبکاری کروم شده و تیغه ها نیز با دقت بالایی پس از کروم کاری ، سنگ زنی و پولیش میشوند . عرض هد دای با توجه به عرض ورق مورد نظر 15 سانت بیشتر از عرض ورق مفید در نظر گرفته شده است.

 

کلندر :

قسمت کلندر دستگاه ، با زاویه 45 درجه و با توجه به ظرفیت تولید دستگاه با قطر غلطک 300 تا 450 میلی و عرض 15 سانت بیشتر از عرض ورق مفید تولیدی طراحی و ساخته شده است .

جنس لوله غلطک ها از فولاد آلیاژی بوده که قابلیت سخت کاری با سختی بالا را دارا بوده که بر خلاف اکثر سازندگان که صرفا به آب کاری کروم غلطک بسنده میکنند این شرکت ابتدا غلطک ها کلندر را با استفاده از سخت کاری القایی ، سخت کاری کرده و سپس بعد از سنگ زنی اولیه ، غلطک ها آب کاری کروم میشوند .

لازم به توضیح است که آب کاری کروم نیز به حدی و ضخامتی میباشد که بعد از آب کاری کروم ، غلطک قابلیت سنگ زنی را داشته باشد .

بعد از مرحله سنگ زنی نیز غلطک ها پولیش و آماده نصب میگردند .

برای سیستم خنک کاری غلطک نیز از روغن استفاده میشود

برای هر غلطک در این کلندر یک الکتروموتور با گیربکس و اینورتر جداگانه نصب شده است .

تلرانس ورق های تولیدی در کلندر های ساخت این شرکت در حداقل میزان بوده که در زمان تست و راه اندازی ورق تولدی با حداقل تلرانس مورد توافق تحویل میگردد  .

 

برای ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید 

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS (کلیک)

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

.

دستگاه تولید ورق پلیمری PP.PS (کلیک)

 

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

.

برگشت به صفحه اصلی سایت (کلیک)

.

تماس با ما : 09122203855 

.

.

 

 

 

.

خط تولید ورق pet
دستگاه تولید ورق پت
قیمت دستگاه تولید ورق پت

 

قیمت دستگاه تولید ورق پلیمری ، دستگاه تولید ورق پلیمری ، دستگاه تولید PET ، دستگاه تولید ورق پلیمری PET ، خط تولید ورق پلیمری ، خط تولید ورق های پلیمری ، تولید کنندگان ورق pet ، خط تولید ورق پلیمری ، pvc دستگاه کلندر ، خط تولید محصولات پلیمری ، ماشین آلات صنایع پلاستیکی ، فروش دستگاه پت ، قیمت ورق پت ، قیمت دستگاه تولید PET ، دستگاه ورق پت ، خط تولید ورق پت ، تولید ورق پت ، فروش ورق پت ، فروش دستگاه تمام اتومات پت ، دستگاه تولید ورق PET

پست های وبلاگ
نمونه کار
صفحات

صفحات در دسترس

دسته ها

بایگانی موضوع:

ماهانه