لیست قیمت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

 

قیمت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف نسبت به نوع دستگاه و ظرفیت تولید دستگاه و همچنین مهمتر از آن مارک قطعات به کار رفته در ساخت و  مونتاژ دستگاه متفاوت است.

برای دستگاه و خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی ، همانطور که  قبلا نیز توضیح داده شد دو مدل خط تولید ظروف نیمه فرمینگ و خط تولید ظروف

ترموفرمینگ میباشد .

قیمت خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی در اندازه صنعتی ،با توجه به ظرفیت تولید

از 5 میلیارد تومان شروع میشه به بالا 

 

 

قیمت خط تولید ظروف یکبار مصرف  نیمه فرمینگ PS

این دستگاه که برای تولید ظروف PS یا هایمپک مورد استفاده قرار می گیرد و کل خط تولید نیز یک دستگاه اصلی میباشد ،نسبت به مارک قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه و ظرفیت تولید دستگاه آکبند متغیر میباشد جهت استعلام قیمت با شماره 09122203855 تماس حاصل نمایید.

 

قیمت دستگاه لیوان یکبارمصرف

عکس فوق مربوط به خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی PS سیستم نیمه فرمینگ میباشد.

 

دستگاه فوق انواع ظروف یکبارمصرف را از نظر شکلی تولید ولی فقط از جنس PS تولید میکند ( لیوان چای از جنس PP بوده و با این دستگاه قابل تولید نیست )

همکنون با دستگاه تولید ظروف نیمه فرمینگ بیشتر ظرف ماست . کاسه . بشقاب و ظرف پنیر . سینی نشا کشاورزی . گلدان . شانه میوه . سینی یکبارمصرف دندانپزشکی از جنس PS  تولید میگردد ( البته تمام ظروف فوق از مواد و جنس PP نیز قابل تولید است ولی در دستگاه تولید ظروف ترموفرمنیگ )

 

******************************************************

برای مطالعه بیشتر : سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبارمصرف

******************************************************

قیمت دستگاه نیمه فرمینگ کارکرده دست دوم

البته قیمت نوع دست دوم این دستگاه نسبت به سال ساخت دستگاه و سایز دستگاه و کارکرد دستگاه ، متغیر میباشد ” جهت استعلام قیمت با شماره 09122203855 تماس حاصل نمایید ” 

( منظور از دستگاه دست دوم دستگاهی که ساخت سازنده معتبری بوده و همچنین دستگاه سرویس شده باشد و بسیار سالم و کلا دستگاه با کارکرد  کم یا متوسط باشد. )

دستگاه نیمه فرمینگ PS که امروزه در بازار زیاد است، اکثرا ساخت سازنده نامعتبر با قطعات کیفیت پایین بوده و یا در کل دستگاه به علت کارکرد بالای آن مستعمل بوده و توان تولید استاندارد را نداشته و تعمیر و بازسازی آن نیز توجیهی ندارد.


قیمت خط تولید ظروف یکبار مصرف ترموفرمینگ PP

با توجه به اینکه خط تولید  ظروف ترموفرمینگ شامل دو دستگاه اصلی می باشد لذا قیمت هر یک از دستگاه تولید ورق و رول و همچنین دستگاه تولید ظروف ( پرس ترموفرمینگ را جداگانه عنوان میکنیم ) قیمت دستگاه تولید ورق و رول PP.PS یا همان دستگاه ورق ساز  pp نسبت به مارک قطعات بکار رفته در ساخت دستگاه و ظرفیت تولید دستگاه آکبند متغیر میباشد که برای استعلام قیمت با شماره 09122203855 تماس حاصل نمایید. 

دستگاه تولید ورق pp

عکس فوق مربوط به دستگاه تولید ورق و رول پلاستیکی میباشد.

قیمت دستگاه ورق ساز PP.PS کارکرده دست دوم

البته قیمت نوع دست دوم این دستگاه نسبت به سال ساخت دستگاه و سایز دستگاه و کارکرد دستگاه ، متغیر میباشد “برای استعلام قیمت با شماره 09122203855 در تماس باشید.”  ( منظور از دستگاه دست دوم دستگاهی که ساخت سازنده معتبری بوده و همچنین دستگاه سرویس شده باشد و بسیار سالم و کلا دستگاه با کارکرد کم یا متوسط باشد) 


  قیمت دستگاه تولید ظرف پرس ترموفرمینگ

قیمت دستگاه تولید ظرف پرس ترموفرمینگ متغیر است که  همان طور که قبلاً توضیح داده شد . قیمت دستگاه ها نسبت به ظرفیت تولید دستگاه و مدت زمان گارانتی دستگاه و مارک قطعات به کار رفته در ساخت آن متغیر خواهد بود. برای استعلام قیمت با شماره 09122203855 در تماس باشید. 


دستگاه پرس ترموفرمینگ تولید ظروف یکبار مصرف از ورق و رول آماده 

قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی

عکس فوق مربوط به دستگاه پرس ترموفرمینگ برای تولید ظروف یکبارمصرف پلاستیکی از ورق و رول آماده میباشد  

.

قیمت دستگاه پرس ترموفرمینگ کارکرده دست دوم

البته قیمت نوع دست دوم این دستگاه نسبت به سال ساخت دستگاه و سایز دستگاه و کارکرد دستگاه ، متغیر میباشد ( منظور از دستگاه دست دوم دستگاهی که ساخت سازنده معتبری بوده و همچنین دستگاه سرویس شده باشد و بسیار سالم و کلا دستگاه با کارکرد کم یا متوسط باشد. برای استعلام قیمت با شماره 09122203855 تماس حاصل نمایید)

 ( برای استعلام قیمت لطفا از طریق تماس تلفنی یا ایمیل یا پیغام در واتس آپ و تلگرام ، نسبت به استعلام آخرین قیمت ماشین آلات اقدام فرمایید )

.


انواع خط تولید ظروف یکبارمصرف پلاستیکی 

.

دستگاه ظروف یکبارمصرف (پرس نیمه فرمینگ PS)

این دستگاه  با  نام  تجاری  نیمه فرمینگ یا دستگاه ظروف PS  شناخته میشود ، در این دستگاه فقط  ظروف یکبارمصرف از مواد اولیه پلی استایرن PS ( هایم پک )  قابل تولید میباشد، در دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ ، مواد اولیه به شکل گرانول پتروشیمی وارد دستگاه ظروف یکبارمصرف شده و پس از ذوب شدن و تبدیل به ورق در قسمت قالب دستگاه ، ظروف یکبارمصرف تولید میگردد . تقریبا اکثر واحد های تولید ظروف یکبارمصرف در ایران که دارای سابقه بالایی هستند ، در کنار ماشین آلات تولید ظروف ، پیشرفته و به روز  ، از این مدل دستگاه ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS ، نیز در کارخانه خود برای تولید ظروف یکبارمصرف پلاستیکی استفاده میکنند .

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ

خط تولید ظروف یکبار مصرف نیمه فرمینگ ساخت گروه صنعتی بهساز پلیمر ، در سه نوع تک لایه و دو لایه و سه لایه میباشد به گونه ای طراحی شده است که با تابلو برق مجهز به نشانگر های دیجیتالی و مانومتر های دمایی ، قابلیت تنظیم و کاربری بسیار ساده برای اپراتور داشته و با توجه به تعداد بالای نشانگر ها ، کنترلر ها ، ظروف تولیدی بالاترین کیفیت در حد تولید ظروف در این سیستم را دارا میباشد . در ماشین آلات دو یا سه لایه ، امکان تولید ظروف یکبار مصرف دو رنگ امکان پذیر میباشد. همچنین بنا به درخواست ، ساخت ماشین آلات به صورت سه یا چند لایه در صنایع بسته بندی غذایی دارای تاریخ انقضا مورد استفاده قرار میگیرند، امکان پذیر میباشد.

.

 نمونه ظروف تولیدی خط تولید ظروف یکبار مصرف نیمه فرمینگ : 

  

  

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف

امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی :

.

برق مورد نیاز : 50 آمپر 3 فاز 

مقدار فضا : 150 متر

نیروی کار : 2 – 3 نفر

ابعاد دستگاه : عرض 1.5 متر * طول : 11 متر * ارتفاع 2.5 متر

وزن دستگاه : 7 تن 


دستگاه لیوان یکبارمصرف ترموفرمینگ پلاستیکی PP.PS

 

این مدل و سیستم از دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ، با نام تجاری دستگاه پرس ترموفرمینگ  شناخته شده است در دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف پرس ترموفرمینگ ، ظروف یکبارمصرف از مواد اولیه که بصورت رول و ورق آماده میباشد تولید میگردد ، در دستگاه پرس ترموفرمینگ ظروف یکبارمصرف پلاستیکی از جنس پلاستیک پلی پروپیلن (PP) و پلی استایرن (PP) قابل تولید میباشد .

دستگاه لیوان پلاستیکی


دستگاه پرس ترموفرمینگ تولید ظروف یکبارمصرف PP.PS

.

نمونه ظروف تولیدی : 

.

دستگاه لیوان یکبارمصرف

برق مورد نیاز : 100 آمپر 3 فاز 

مقدار فضا : 150 متر

نیروی کار : 2 – 3 نفر

ابعاد دستگاه : عرض 2.5 متر * طول : 8 متر * ارتفاع 2.5 متر ( طول دستگاه با قسمت لیوان جمع کن حساب شده است )

وزن : 6 تن 


 اطلاعات و مشخصات فنی پرس 4 بازو ترموفرمینگ  

 

sheet Material

PP.PS.PE

جنس ورق مصرفی

Sheet Thickness Rang

0.25~1.8 mm

ضخامت ورق مصرفی

Sheet Width . Max

750 mm

حداکثر عرض ورق مصرفی

Sheet Width . Min

550 mm

حداقل عرض ورق ورودی

Forming Area

720×400 mm

ابعاد فرم دهی

Max Down Forming height

140 mm

ماکسیمم عمق ظروف تولیدی / سفارشی تا 250 mm 

Forming Speed

10-22cycle/min

سرعت ضربه ای پرس

Air Pressure

0.6~0.8Mpa

فشار باد مورد نیاز

Air Consumption

2500Lit/Min

مقدار مصرف باد

 Overall Dimension(m):

L5×W2× H2.4m

ابعاد دستگاه

Weight:

About 5.5T

وزن کلی

.

پرس های ترموفرمینگ ساخت این شرکت در 3 سایز قابل ارائه است . که علاوه بر سایز پرس با ابعاد فرم دهی که در جدول فوق مشخص است ، ابعاد فرم دهی 2 سایز دیگر پرس تولیدی نیز به ابعاد 350*650 و 820*450 میلی میباشد که قابل سفارش است .

سیستم محرکه پرس ترموفرمینگ تولیدی نیز در دو مدل لنگی و جک هیدرولیکی قابل ارائه میباشد .

.

قیمت دستگاه لیوان یکبارمصرف

همانطور که فوق عنوان شده ، دستگاه پرس ترموفرمینگ بر اساس نوع قالب ،قابلیت تولید ظروف مختلفی را دارد .

دستگاه ساخت لیوان پلاستیکی،قیمت لیوان یکبار مصرف پلاستیکی،لیوان پلاستیکی یکبار مصرف

نمونه قالب ترموفرمینگ :

 

دستگاه لیوان  ، دستگاه لیوان کاغذی ، دستگاه لیوان یکبارمصرف کاغذی ، دستگاه لیوان کاغذی دیوار ، دستگاه لیوان کاغذی قیمت ، دستگاه لیوان یکبار مصرف ، دستگاه لیوان کاغذی لوژو ، دستگاه لیوان یکبار مصرف پلاستیکی ، دستگاه لیوان 

تیراژ و تعداد تولید ظروف مختلف در دستگاه ترمو فرمینگ PP :

تیراژ تولید ظرف ماستی ۱ کیلویی حدود 6000 تا 8000 عدد ظرف در ساعت

تیراژ تولید لیوان ۲۰۰ سی سی چای حدود 25000 تا 30000 عدد لیوان درساعت

تیراژ تولید لیوان آبمیوه خوری ۳۰۰ یا ۴۰۰ سی سی حدود 14000 تا 16000 عدد در ساعت

 

مواد اولیه برای تولید ظروف یکبارمصرف در دستگاه  پرس ترموفرمینگ ، بصورت رول و ورق آماده میباشد که این رول و ورق ، در دستگاه ورق ساز تولید میگردد .

.

فیلم در حال کار دستگاه لیوان یکبارمصرف 

 

.

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

 

لازم به توضیح و تذکر است که در بین سازندگان دستگاه در ایران فقط  2 یا 3 واحد دارای مجوز و پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن هستند که گروه صنعتی بهساز پلیمر از سال 79 تحت پروانه بهره برداری سازمان صنایع فعالیت می‌نماید.

و همچنین متاسفانه اکثر آگهی دهندگان در فضای اینترنت با عنوان سازنده دستگاه ظروف یکبارمصرف واسطه می‌باشند و هیچگونه مجوز از اداره صنایع نداشته و حتی نام شرکت و یا نام تجاری انتخاب کرده برای معرفی کالا خود نیز درهیچ اداره و سازمانی ثبت شده نیست.

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

 

.

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** خط تولید ظروف یکبار مصرف نیمه فرمینگ *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855