دستگاه آسیاب پلاستیک – Plastic Crusher Machine 

دستگاه آسیاب پلاستیک در سال های اخیر به علت وجود ضایعات و انواع دور ریز پلاستیک توانسته مورد توجه بسیاری از تولید کنندگان قرار بگیرد . یکی از مهمترین دلایل استفاده از آسیاب پلاستیک ، لزوم بازیافت و تولید انواع محصولات وارداتی میباشد. چنانچه شما قصد دارید به منظور اشتغال زایی و بهره مندی از مزایای این دستگاه آن را خریداری نمایید، لازم است بایستی ابتدا اطلاعات مناسبی در خصوص انواع دستگاه آسیاب پلاستیکی کسب کنید. این اقدام مستلزم داشتن اطلاعات کافی در این زمینه بوده و از طرفی دیگر بایستی توجه داشت که در تولید دستگاه آسیاب پلاستیک استاندارد های کیفی و ایمنی کاملا رعایت شده باشد بدین معنا که شما بایستی این دستگاه را از یک مجموعه معتبر و دارای سابقه درخشان خریداری نموده . گروه صنعتی بهساز پلیمر جزو معتبرین شرکت های تولید ماشین آلات ظروف پلاستیکی و یکبار مصرف میباشد.

 

*واردات و فروش :*

.

*- آسیاب پلاستیک ساخت چین*

.

سایز دهنه ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و ۸۰ سانت

 

آسیاب چینی برند xiecheng

آسیاب چینی برند xiecheng

*- آسیاب پلاستیک ساخت چین*

.
سایز دهنه ۳۰ و ۴۰ و ۵۰ و ۶۰ و ۸۰ سانت

 

.فروش دستگاه آسیاب پلاستیک و خرد کن انواع ضایعات پلاستیک چینی در گروه صنعتی بهساز پلیمر

 

بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در بازار

موتور پر قدرت

کم صدا و بدون لرزش

 

دهنه 80 قدرت موتور 22 کیلووات

دهنه 60 قدرت موتور 15 کیلووات

دهنه 50 قدرت موتور 11 کیلووات

دهنه 40 قدرت موتور 7.5 کیلووات

دهنه 30 قدرت موتور 5.5 کیلووات

مارک XIECHENG

دستگاه آسیاب پلاستیک آماده بارگیری و ارسال به سراسر کشور

 

فیلم در حال کار آسیاب چینی وارداتی

دستگاه آسیاب از نظر کارایی و مورد استفاده بصورت کلی به دو دسته تقسیم میشوند

اول آسیابهایی که به عنوان مکمل خط تولید بوده و بعنوان دستگاه جانبی در کنار یک دستگاه اصلی وظیفه آسیاب و خرد کردن ضایعات تولید دستگاه اصلی را دارد . این نوع آسیاب ها تقریبا دقیق بوده و نسبت به جنس و ابعاد و ضخامت و سختی قطعات مورد آسیاب ، دستگاه آسیاب طراحی میگردد . این آسیابها بصورت کلی در سایز کوچک ومتوسط بوده و جهت آسیاب ضایعات تولید اصلی با ظرفیت محدود مورد استفاده میگردند مانند دستگاه آسیاب که در کنار دستگاه تزریق پلاستیک میباشد و یا آسیاب ورق و ظروف پلاستیکی که در کنار دستگاه ظروف یکبار مصرف میباشد

دوم آسیابهایی هستند که اکثرا برای کار بازیافت استفاده میگردند : این نوع آسیابها در سایزها بزرگ و با ظرفیت بالا طراحی و ساخته میشوند و بعنوان دستگاه اصلی و یا بخشی از خط تولید اصلی ، در واحد تولیدی مورد استفاده قرار میگردند .

مهمترین و اصلی ترین  قسمت  دستگاه آسیاب قسمت تیغه آسیاب بوده که نقش اصلی را در کیفیت خرد کردن و صدای دستگاه ایفا میکند جنس اصلی تیغه ها باید از فولاد آلیاژی باشد که عملیات سخت کاری و سنگ زنی بر روی آن انجام شده باشد اختلاف بالای قیمتی بین آسیابهای مشابه و هم سایز در بازار ایران نیز از کیفیت و جنس این تیغه میباشد . متاسفانه برخی از تولید کنندگان بجای استفاده از فولاد آلیاژی برای ساخت این تیغه ها از جنس فنر های تسمه ای ( شاه فنر خودرو ) و یا برخی از فولاد ها که نسبت به آهن دارای سختی پایینی هستند استفاده میکنند تا قیمت تمام شده ساخت برایشان به حداقل برسد و برخی خریداران نیز بی خبر از تفاوت کیفیت دستگاه و فقط با در نظر گرفتن قیمت دستگاه نسبت به خرید ان اقدام میکنند

.

 .

کیفیت پایین تیغه ها در آسیاب باعث چندین مشکل میشود که از مهمترین آنها :

الف – عمر بسیار کوتاه تیغه ها و نیاز به تیز کار در فواصل زمانی کوتاه

ب – ایجاد خاک آسیاب هنگام خرد کردن و در عمل تبدیل بیش از 20 تا 30 درصد قطعات آسیاب شرده به خاک آسیاب که قابل استفاده نمیباشد.

ج – ایجاد صدای بسیار آزار دهنده در زمان خرد کردن قطعات

لازم به توضیح است که چنانکه در مواد آسیابی میزان خاک آسیاب از حد نرمال بیشتر باشد مخصوصا در تولیداتی مانند ظروف یکبار مصرف ، باعث خواهد شد موقع استفاده از مواد آسیابی در تولید رنگ ظروف به زردی و کدری متمایل گردد .

سیستم تیغه ای آسیابهای پلاستیک نسبت به نوع مواد و سختی مواد آسیابی در دو نوع تیغه شمشیری و تیغه چکشی طراحی و ساخته میگردند .

دستگاه آسیاب پلاستیک تیغه چکشی : 

همانگونه که از نام آن پیداست ، این نوع دستگاه آسیاب پلاستیک تیغه چکشی ، دارای چکش بسیار سنگینی میباشد که مانند آسیاب و هاون بزرگ با وارد کردن ضربه روی پلاستیک آن ها را تکه تکه کرده و ریز میکند.

تیغه چکشی

تیغه چکشی

تیغه چکشی

دستگاه آسیاب پلاستیک تیغه شمشیری :

در این گونه دستگاه نیز، مواد پلاستیکی بعد از آن که وارد محفظه مخصوص گرفته، توسط تیغه های تیزی با سرعت بالا خرد شده ( همانند یک چرخ گوشت یا خرد کن برقی عمل میکند . )

تیغه شمشیری

تیغه شمشیری

تیغه شمشیری


توری آسیاب

توری آسیاب

توری آسیاب

(سایز پرک و مواد خرد شده خروجی از آسیاب به سایز این توری و سرند بستگی دارد )

.

.


مزایای دستگاه آسیاب پلاستیک : 

 

1 ) با استفاده از این نوع دستگاه ها میتوان یک دستگاه صنعتی مجزایی داشته باشید مانند انواع مختلف ضایعات پلاستیکی را خرد کنید و مواد اولیه کارخانه های تولید محصولات پلاستیکی را تهیه و تولید نمایید

2 ) افرادی که کارخانه تولید محصولات پلاستیکی داشته ، بایستی در داخل کارگاه یا کارخانه خود این نوع دستگاه ها را داشته باشند تا راحت تر و با مصرف هزینه کمتری به مواد پلاستیکی  اولیه دسترسی داشته باشند.

3 ) بکارگیری از نیروی انسانی با این دستگاه کاهش میابد.

4 ) این دستگاه نیز از لحاظ ایمنی ، مطمئن تر خواهد بود زیرا در حین کار با این دستگاه ها مواد به سمت بیرون پرتاب نمیشوند .

5 ) این نوع دستگاه ها مصرف برق آنچنانی نخواهد داشت.

میتوان گفت پلاستیک یکی از مهمترین مواد بازیافتی بوده و بسیاری از کشور های بزرگ و صنعتی در جهان اقدامات بازیافت پلاستیک را بخاطر عملیات زیست محیطی به صورت جدی اجرا میکنند. در کشور عزیزمان ایران نیز، فرهنگ بازیافت پلاستیک در طی سالیان گذشته ، با رشد بسیاری همراه بوده و در همین راستا مراکز بازیافت پلاستیک متعددی در حال فعالیت میباشند. دستگاه آسیاب پلاستیک به عنوان مهمترین تجهیزات در خصوص بازیافت انواع پلاستیک بشمار رفته و بایستی با دقت بسیار زیادی خریداری و استفاده شود.

در هنگام خرید دستگاه آسیاب پلاستیکی بایستی به چه نکاتی توجه کرد ؟

برای اینکه عملیات بازیافت پلاستیک به سریعترین و بهترین شکل ممکن صورت گیرد بایستی محصولی را خریداری نمایید که از هر لحاظ جوابگوی نیاز شما باشد در ابتدا بایستی به نوع ماده مورد مصرف خود توجه کنید . به عنوان مثال پلاستیک مورد استفاده شما برای بازیافت نرم است یا سخت ؟ پاسخ به این سوالتان منجر میشود شما بتوانید محصولی را خریداری نمایید که عملکرد بهتری مطابق نیاز شما داشته باشد . همچنین توجه نمایید که جنس تیغه ها بتواند عملکرد خوبی در اختیارتان قرار دهد تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی نسبت به خرد کردن پلاستیک های ورودی اقدام نمایید.

دستگاه آسیاب پلاستیک خارجی بهتر است یا دستگاه آسیاب پلاستیک ایرانی ؟؟؟؟ 

از مهمترین سوالاتی که مشتریان عزیز از ما میپرسند این است که دستگاه آسیاب پلاستیک خارجی بهتر است یا دستگاه آسیاب پلاستیک ایرانی ؟ به طور کلی میتوان گفت محصولات ایرانی با کیفیت بسیار بالایی تولید شده و از لحاظ عملکرد هم سطح گونه های خارجی شان میباشند . فراموش نکنید دسترسی به تجهیزات مصرفی و پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای محصولات تولید داخل بسیار گسترده میباشد و بدین جهت بسیاری از خریداران ترجیح به خرید محصولات تولید داخل میدهند.

 

نتیجه گیری :

در کل بایستی در نظر داشته باشید انتخاب یک دستگاه آسیاب پلاستیک با کیفیت دارای اهمیت بسیاری میباشد . البته لازم به ذکر است امروزه مدل های متنوعی از این سری محصولات در بازار عرضه شده و در دسترس خریداران در سراسر کشور میباشد. پلاستیک جزو مواد بازیافتی به شمار میرود و همواره شرکت های زیادی در زمینه بازیافت پر سود پلاستیک در حال فعالیت میباشد . پلاستیک های بازیافتی در انواع مختلف بسته بندی شده و درجه سختی هر نوع پلاستیک تعیین کننده آن است که برای بازیافت بایستی از کدام نوع دستگاه آسیاب استفاده نمود