هد دای T-DIE برای اکسترودر

هد دای های ارائه شده توسط شرکت گروه صنعتی بهساز پلیمر در دو سری میباشد

سری اول هد دای هایی است که برای تولید ورق های PP.PS.PE و َABS در رنج ضخامتی 0.2 تا 2 میلی و همچنی از 1 میلی تا 8 میلی بوده که این هد ها توسط خود شرکت در داخل کارگاه طراحی و ساخته میشود

سری دوم هد هایی است که برای تولید ورق های تخصصی مانند PET.PVC و PC در ضخامت های خاص و یا بصورت هالو شیت بوده که این هد دای ها از شرکتهای سازنده هد دای از ترکیه ، کره ، چین و یا تایوان سفارش و خریداری میگردد .

هد دای وارداتی برای استفاده در دستگاههای تولیدی این شرکت استفاده و یا بعنوان سفارش تکی خریدار توسط این شرکت ، از شرکت های خارجی طرف قرارداد خریداری و تهیه میگردد

هد دای Head T-DIE ساخت این شرکت برای تولید ورق و رول :

 

PP.PS.PE ضخامت 0.2 – 2 میلی و عرض 30 – 160 سانت

PP.PS.PE و ABS ضخامت 1 – 8 میلی و عرض 50 – 300 سانت

هد دای دستگاه اکسترودر ورق

دستگاه اکسترودر پلاستیک

هد دای پلاستیک

plastic T-die

هد دای های مخصوص ورق از عرض 40 تا 320 سانت قابل ارئه بوده که جنس هد دای از فولاد گرم کار و در داخل هد محل عبور مواد پس از مراحل ماشین کاری ، کروم کاری و پولیش میشود .

لازم به توضیح است که برخی از هد دای های تخصصی که در ذیل معرفی شده است وارداتی میباشند

هد دای هالو شیت – شیشه چند جداره

 


هد دای فوم PVC


( همچنین به سفارش خریدار هد دای های استوک اروپایی نیز قابل ارائه میباشند)

 

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

 

لازم به توضیح و تذکر است که در بین سازندگان دستگاه در ایران فقط  2 یا 3 واحد دارای مجوز و پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن هستند که گروه صنعتی بهساز پلیمر از سال 79 تحت پروانه بهره برداری سازمان صنایع فعالیت می‌نماید.

و همچنین متاسفانه اکثر آگهی دهندگان در فضای اینترنت با عنوان سازنده دستگاه ظروف یکبارمصرف واسطه می‌باشند و هیچگونه مجوز از اداره صنایع نداشته و حتی نام شرکت و یا نام تجاری انتخاب کرده برای معرفی کالا خود نیز درهیچ اداره و سازمانی ثبت شده نیست.

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

 

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** خط تولید ظروف یکبار مصرف نیمه فرمینگ *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855