دستگاه میکسر مواد پلاستیک | مخلوط کن مواد پلاستیکی

در صنعت ، میکس کردن ، عملیاتی واحد بوده که شامل دستکاری در یک سیستم فیزیکی ناهمگن برای همگن شدن آن صورت میگیرد. میکس کردن به جهت حرکت در آوردن و انتقال جرم میان یک یا چند اجزا یا فاز صورت میگیرد ، دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ، از آن دسته دستگاه هایی میباشد که با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن تقاضا ، جهت استفاده برای انواع مواد پلاستیکی پرطرفدار شده است . دستگاه پلاستیک ساز یا دستگاه قالب گیری پلاستیک ، برطبق ماشین آلات پلاستیکی و ریخته گری فلز توسعه یافته و از آنجا که فرآیند ریخته گری تزریق پلیمر و تجهیزات قالب گیری در دهه 1870 ؛ به سرعت به عنوان صنعت ای در ماشین آلات پلاستیکی تا دهه 1930 توسعه پیدا کرد ، تدریجا با تجاری سازی تجهیزات ، قالب گیری پلاستیک و تزریق و اکستروژن ، تبدیل به رایج ترین روش های پردازش صنعتی شدند. 

 

دستگاه میکسر مواد پلاستیکی در هر دو حالت عمودی و افقی میتواند نصب شود. اغلب این دستگاه ها به صورت افقی میباشد اما دستگاه های عمودی دیواری برای برخی کاربردها نظیر وارد کردن قالب بندی مورد استفاده قرار میگیرد و به دستگاه اجازه میدهد از جاذبه برای فعالیت خود بهره ببرد. برخی از دستگاه های میکسر عمودی نیز ، نیازی به بستن قالب نداشته و روش های زیادی برای نصب قالب وجود دارد که رایج ترین آن ها گیره های دستی و گیره های هیدرولیکی و مغناطیسی میباشد. دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ، مواد خام وارد شده را آرام با یک دیگر مخلوط میکند ، از دستگاه میکسر مواد پلاستیکی جهت مخلوط کردن رنگ با مواد برای به دست آوردن پلاستیک های رنگی و یا مخلوط کردن مواد مختلف با یکدیگر جهت افزایش یا کاهش کیفیت پلاستیک استفاده میشود. استفاده از دستگاه میکسر به نوعی ، پیشنیازی برای داشتن دستگاه قالب تزریق میباشد و با استفاده از این دستگاه ، مواد خام خود را آماده نموده و سپس در دستگاه تزریق قالب وارد کنید.

 

میکسر های تولیدی گروه صنعتی بهساز پلیمر 

دستگاههای میکسر پلاستیک تولیدی این شرکت در ظرفیت های 100 کیلو تا 2000 کیلو تولید و عرضه میشوند. این دستگاه میکسر و مخلوط کن مواد اولیه پلاستیکی مناسب برای میکس و مخلوط کردن گرانول با مواد پرک آسیابی و رنگ مستربچ یا تیتان میباشد . دستگاه میکسر بصورت عمودی بوده که سیستم میکس آن بصورت مارپیچ مرکزی از پایین به بالا میباشد .

دستگاه میکسر مود اولیه عمدی 500 کیلویی


دستگاه میکسر مواد پلاستیکی


دستگاه گازگیر مواد پلاستیکی ساخت شرکت

دستگاه میکسر مواد پلاستیکی


دستگاه مواد کش

دستگاه میکسر پلاستیک

دستگاه میکسر مواد ( وارداتی )


لازم به توضیح است که میکسر های تولیدی شرکت بهساز پلیمر از نظر جنس بدنه در 3 مدل میباشد

الف –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه آهنی با رنگ الکترو استاتیک ( پرمصرفترین نوع میکسر )

ب –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه آهنی و پوشش ورق استیل برای جداره داخلی مخزن میکسر ( میکسر  سفارشی )

ج –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه کامل استیل ( میکسر با قیمت بالاتر و مخصوص مواد در صنایع تولید قطعات پزشکی )

.

دستگاه میکسر مواد پلاستیک


دستگاه مخلوط کن مواد پلاستیکی افقی

( این نوع بصورت وارداتی بوده و ساخت شرکت نیست ) در این مدل از دستگاه مخزن بصورت افقی بوده و از سیستم هم زن پره ای استفاده شده است .

این مدل از مخلوط کن مواد از سایز 100 تا 700 کیلو قابل ارائه میباشد .

دستگاه مخلوط کن مواد پلاستیکی افقی وارداتی

دستگاه میکسر افقی


شکل و مدل پره های داخل مخزن مخلوط کن 

میکسر پودر دست دوم ,دستگاه میکسر صنعتی ,دستگاه میکسر پلاستیک ,دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ,دستگاه میکسر گرانول ,میکسر پلاستیک دست دوم ,مخلوط کن مواد ,میکسر مواد پلاستیک ,دستگاه میکسر مواد پلاستیک ,قیمت میکسر مواد پلاستیک ,


مزایای استفاده از دستگاه میکسر مواد پلاستیکی 

دستگاه های میکسر مواد پلاستیکی ، دستگاهی کاربردی و بسیار مهم در صنعت پلاستیک میباشد و در زیر به بعضی از ویژگی ها و مزایای آن میپردازیم :

1 ) این دستگاه ها قابلیت مخلوط کردن مواد مختلفی را دارا میباشند و با تهیه یک دستگاه میتوانید تمامی آنها را با یکدیگر مخلوط نمایید . دستگاه میکسر مواد پلاستیکی توانایی مخلوط موادی از جنس های مختلف نظیر ( پلی پروپیلن | پلی اتیلن | پی وی سی و …. ) را دارا میباشند.

2 ) با افزودن رنگ به مواد خام میتوانید به راحتی با کمک دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ، ماده خام رنگی برای استفاده در دستگاه قالب تزریق خود را داشته باشید.

3 ) دستگاه میکسر مواد پلاستیکی دارای موتوری با قابلیت تنظیم سرعت میباشد و بدین معناسب که برطبق نوع کاربری و جنس مواد وارد شده به دستگاه ، میتوان سرعت موتور را به دلخواه تنظیم کرد تا به آسانی به کیفیت مورد نظر دست پیدا کرده و در کنار آن هم در مصرف برق صرفه جویی شود و از وارد نمودن فشار بی مورد به موتور دستگاه جلوگیری شود.

4 ) تیغه های دستگاه میکسر، از جنس فولاد ضد زنگ بسیار با کیفیت ساخته شده که طول عمر بسیار بالایی داشته و به علت جنس مناسب آن ، دچار زنگ زدگی و خوردگی نمیشود . چنانچه تیغه های نامرغوب در دستگاه استفاده شود ، با خورده شدن تیغه خورده های آن وارد مواد خام میشود و باعث ناخالصی در محصول نهایی و کاهش کیفیت آن میگردد.

5 ) هزینه نگهداری دستگاه میکسر پلاستیکی پایین میباشد و با توجه به سادگی دستگاه و کیفیت مناسب بکاررفته در آن، نیازمند مراقبت زیادی نداشته و فقط با بررسی موتور و قطعات آن به صورت فصلی ، میتوانید از سالم بودن دستگاه آگاه شوید. با توجه به طراحی مناسب دستگاه ، شست و شو و نظافت آن راحت و سریع میباشد.

 

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید 

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاه تولید ورق پلیمری PP.PS (کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

.

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** خط تولید ظروف پلاستیکی ،گیاهی و فومی  *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855


کلمات کلیدی :

میکسر پودر نو | دستگاه میکسر صنعتی | دستگاه میکسر پلاستیک | دستگاه میکسر مواد پلاستیکی | دستگاه میکسر گرانول | میکسر پلاستیک دست دوم | مخلوط کن مواد | میکسر مواد پلاستیک | دستگاه میکسر مواد پلاستیک | قیمت میکسر مواد پلاستیک