دستگاه میکسر مواد پلاستیک | مخلوط کن مواد پلاستیکی

میکسر و مخلوط کن و همزن مواد، به جهت مخلوط کردن انواع مواد پلاستیکی ، گرانول ، پودری و … با سرعت بالا و برای اختلاط رنگ و مواد با بهره وری بالا مورد استفاده قرار میگیرد . میکسر مواد پلاستیک ( مخلوط کن یا همزن مواد پلاستیک ) یکی از انواع لوازم جانبی دستگاه پلاستیک و تزریق پلاستیک میباشد . میکسر ها ، به دو صورت افقی و عمودی ساخته شده و کاربرد دارند.

گروه صنعتی بهساز پلیمر سازنده انواع میکسر های مواد میباشد که در زیر به بررسی هر یک از آنها و کارایی شان میپردازیم ،دستگاه میکسر مواد پلاستیکی در هر دو حالت عمودی و افقی میتواند نصب شود.  دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ، مواد خام وارد شده را آرام با یک دیگر مخلوط میکند ، از دستگاه میکسر مواد پلاستیکی جهت مخلوط کردن رنگ با مواد برای به دست آوردن پلاستیک های رنگی و یا مخلوط کردن مواد مختلف با یکدیگر جهت افزایش یا کاهش کیفیت پلاستیک استفاده میشود. 

انواع میکسر مواد پلاستیک

بهساز پلیمر ، به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان تجهیزات و ماشین آلات صنایع پلاستیک، انواع میکسر ها را در مدل های زیر ارایه میدهد:

 

1 ) میکسر افقی ( همزن )چینی برند شیه چنگ XIECHENG

 

 

این نوع میکسر که با نام میکسر افقی یا همزن افقی شناخته میشود، به صورت کاسه ای شکل بوده و سیستم مخلوط و میکس مواد نیز ، سیستم پره ای میباشد . در این نوع میکسر ارتفاع نسبت به قطر کمتر میباشد و این نوع میکسر در صنایع پلاستیک برای مخلوط کردن مواد پودری  با گرانول ، پودر با پودر ، گرانول با پرک و همچنین قابل استفاده در صنایع غذایی و شیمیایی و تولید خمیر از ترکیب پودر با روغن یا مواد شیمیایی میباشد . این نوع میکسر بدنه استیل با پره استیل قابل سفارش میباشد . این میکسر در سایز ها ( ظرفیت های ) 50 و 100 و 200 کیلویی قابل سفارش میباشد .

از ویژگی های این میکسر میتوان گفت دارای موتور پرقدرت و بی صدا، دستگاه قابل استفاده بدون دردسر برای ساعات کار طولانی ، و دارای گیربکس خورشیدی خیلی قوی

مشخصات میکسر مواد پلاستیک و رنگ چینی وارداتی برند XIECHENG

  1. دارای چرخ های چرخان و ساختار عمودی
  2. موتور کاهنده سرعت عمودی ، اطمینان حاصل میکند که سرو صدای کمی داشته باشد و ساعات عملکرد طولانی را تضمین میکند
  3. مخلوط کردن سریع و کامل، مصرف انرژی کم و دارای بهره وری بالا
  4. قسمت های درب و پایین سطل و فشرده سازی شده دقیق و مقاوم ساخته شده اند.
  5. زمان مخلوط کردن قابل تنظیم در بازه 0 تا 30 دقیقه است.

 

ویژگی های میکسر مواد چینی وارداتی برند XIECHENG

.

موتور

.

 

دارای موتور کاهنده سرعت عمودی که این اطمینال را میدهد که سر و صدای کمی داشته باشد و دارای ساعات عملکرد طولانی داشته باشند.

 

طراحی مخزن آن

 

یک حلقه چسبانده شده روی لبه دیوار بشکه، این حلقه به راحتی از محل خود جا نمی‌افتد و عملکرد درب‌بندی بهتری دارد و گرد و غبار به راحتی بیرون نمی‌آید.

 

طراحی راحت و انسان محور

 

طراحی اصولی و کاربردی آن ، راحت برای عملکرد کلی دستگاه و تمیز کردن آن میباشد. 

پدل

. 

.
پدل استیل ضد زنگ آن با ساختار اصولی آن که قادر به مخلوط کردن کامل مواد خام میباشد. کمینه کردن بار ، صرفه جویی در زمان و برق، طراحی شده از استیل ضد زنگ دارای کیفیت بلا و مقاومت بالا و سهولت در تمیز کردن آن. 
.

فیلم میکسر چینی واراداتی برند XIECHENG

 

.

 .

مشخصات فنی میکسر مواد پلاستیک و رنگ

 

.

فروش دستگاه مخلوط کن مواد پلاستیکی افقی وارداتی

.

.


.

2 ) ساخت دستگاه میکسر مواد و مخلوط کن مواد پلاستیک عمودی

.

.

دستگاههای میکسر پلاستیک  عمودی تولیدی این شرکت در ظرفیت های 200 کیلو تا 3000 کیلو تولید و عرضه میشوند . این دستگاه میکسر و مخلوط کن مواد اولیه پلاستیکی مناسب برای میکس و مخلوط کردن گرانول با مواد پرک آسیابی و رنگ مستربچ یا تیتان میباشد . دستگاه میکسر بصورت عمودی بوده که سیستم میکس آن بصورت مارپیچ مرکزی از پایین به بالا میباشد .

دستگاه میکسر مواد عمودی 

میکسر گرانول مواد پلاستیکی با بهره گیری از چرخش سریع پیچ ، مواد را از پایین مرکزی به بالا میراند ، قابل استفاده برای انواع مواد اولیه پلاستیکی و مخلوط کردن مستربچ ، بازیافت و مواد بکر ، مخلوط کردن حلقه مارپیچ باعث میشود مواد پلاستیکی خام یکدست و سریع تر ترکیب شوند. جنس بدنه دستگاه کاملا فولاد ضد زنگ میباشد که به راحتی تمیز میشود و از خوردگی جلوگیری میکند.

 

 

 

مشخصات فنی میکسر های عمودی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

/

 

میکسر گازگیر دار ساخت گروه صنعتی بهساز پلیمر 

 

.

این دستگاه علاوه بر دارا بودن تمام خصوصیات میکسر ها، قابلیت مخلوط کردن و گرم کردن مواد به صورت همزمان را دارا میباشد ، در این دستگاه به علت همزمانی میکس و گرم شدن مواد ، کیفیت گازگیری بهبود یافته است .

.

.

لازم به توضیح است که میکسر های تولیدی شرکت بهساز پلیمر از نظر جنس بدنه در 3 مدل میباشد

الف –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه آهنی با رنگ الکترو استاتیک ( پرمصرفترین نوع میکسر )

ب –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه آهنی و پوشش ورق استیل برای جداره داخلی مخزن میکسر ( میکسر  سفارشی )

ج –  دستگاه میکسر پلاستیک با بدنه کامل استیل ( میکسر با قیمت بالاتر و مخصوص مواد در صنایع تولید قطعات پزشکی )

 

3) دستگاه مخلوط کن مواد پلاستیکی افقی

این نوع میکسر که با نام میکسر افقی یا همزن افقی شناخته میشود بصورت شکل ظاهری کاسه ای شکل بوده و سیستم مخلوط و میکس مواد نیز سیستم پره ای میباشد. در این نوع میکسر ارتفاع نسبت به قطر کمتر است و این نوع میکسر در صنایع پلاستیک برای مخلوط کردن مواد پودری با گرانول ، پودر با پودر ، گرانول با پرک و همچنین قابل استفاده در صنایع غذایی و شیمیایی و تولید خمیر از ترکیب پودر با روغن یا مواد شیمیایی، این نوع میکسر در دو نوع بدنه آهنی و بدنه استیل با پره استیل قابل سفارش میباشد این نوع میکسر در سایز های 100 و 200 و 300 کیلویی قابل ساخت هست.

.

 

 در این مدل از دستگاه مخزن بصورت افقی بوده و از سیستم هم زن پره ای استفاده شده است .

این مدل از مخلوط کن مواد از سایز 100 تا 300 کیلو قابل ارائه میباشد .

 

میکسر پودر دست دوم ,دستگاه میکسر صنعتی ,دستگاه میکسر پلاستیک ,دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ,دستگاه میکسر گرانول ,میکسر پلاستیک دست دوم ,مخلوط کن مواد ,میکسر مواد پلاستیک ,دستگاه میکسر مواد پلاستیک ,قیمت میکسر مواد پلاستیک ,


4 ) دستگاه میکسر رنگ دوزینگ ایرانی

 

 

با استفاده از میکسر رنگ اتوماتیک ، مقدار رنگ ترکیبی با مواد اولیه به صورت یکنواخت انجام خواهد شد ، با تنظیم دقیق این دستگاه ، جنس رنگ به طور دائم و یکنواخت باقی خواهد ماند و به هیچ وجه یک حجم زیادی از مواد و رنگ ترکیبی بوجود نمیآید و به همین علت از هدر رفتن رنگ جلوگیری مینماید. دستگاه میکسر رنگ قابلیت اضافه نمودن همزمان چندین رنگ را دارا میباشد

این دستگاه با تغییر ماردون های مختلف ، قابلیت اضافه نمودن مستربچ رنگی از صد گرم تا چهل کیلو گرم در ساعت را دارا میباشد .

میکسر رنگ دوزینگ

میکسر رنگ دوزینگ

 


مشخصات فنی دستگاه میکسر دوزینگ ساخت بهسازان پلیمر

.

 


5) دستگاه میکسر رنگ دوزینگ چینی وارداتی برند XIECHENG

به جهت توزیع رنگ بصورت یکنواخت از دوزینگ رنگ استفاده میشود. این دستگاه بنام میکسر دوزینگ رنگ و افزودنی شناخته میشود و قابلیت استفاده از چندین رنگ و افزودنی در این دستگاه وجود دارد. وظیفه میکسر دوزینگ ترکیب مواد و رنگ میباشند . نکته قابل توجه این است که یکی از مهمترین قابلیت های میکسر دوزینگ رنگ و افزودنی ، مخلوط کردن دوز مناسبی از مستربچ با مواد اولیه میباشد.

میکسر رنگ و دوزینگ، یکی از لوازم جانبی دستگاه پلاستیک و ماشین تزریق میباشد و میتواند برای مخلوط کردن مستربچ و رنگ دانه و سایر افزودنی ها مناسب باشد. مقدار رنگ دانه و مواد را داخل قیف ریخته و طبق محاسبات و تنظیمات انجام شده، دستگاه مواد را با هم ترکیب کرده و به رنگ دلخواه در میآورد.

میکسر دوزینگ رنگ و افزودنی ارائه شده در گروه صنعتی بهساز پلیمر ، میتواند بصورت خودکار یک ماده اصلی و یک تا سه ماده افزودنی نظیر رنگ و مستربج و … را به نسبت خاصی مخلوط کند. این سری از دوزینگ ها، از موتور پله ای هیبریدی و کنترلر لمسی ویژه PLC استفاده میکنند که میتواند نسبت اضافه شدن مستربچ و مواد افزودنی را با دقت بسیار بالا اندازه گیری کنند. 

 XIECHENG مشخصات فنی میکسر رنگ دوزینگ چینی برند

 


مشخصات دستگاه میکسر دوزینگ رنگ و افزودنی برند Xiecheng : 

.

.

1 ) موتور 

.

بکارگیری از موتور پله ای هیبریدی با دقت بسیار بالا ، دقت اندازه گیری و محدوده خروجی وسیع

موتور مستقیم – بدون گیربکس – عمر طولانی – بدون نیاز به تعمیر و نگهداری 

.

2) مارپیچ

.

دارای مارپیچ فولادی ضد زنگ 304 و بسیار بادوام 

.

3 ) کنترلر PLC

.

کنترل کننده صفحه نمایشی PLC دارای دقت کنترل بالا و پایداری عالی میباشد 

و قابلیت ذخیره سازی 50 دستور با فرمول و و راه اندازی سریع میباشد.  

 


 سایر مشخصات دوزینگ : 

 

کنترل کننده PLC محاسبه دقیق دسته رنگ یا حساسیت های استاندارد را انجام میدهد. 

بعلت طراحی ساختاری ساده ماژول ، نصب و تمیز کردن و تعویض قطعات آن آسان میباشد. 

این دستگاه توانایی ثبت 50 دستور العمل دائمی میباشد که میتواند بسرعت در هر زمان مورد استفاده مجدد قرار گیرد. 

دستگاه سازگار با هر دو شرایط تزریق و اکستروژن میباشد .

دقت دستگاه برای ترکیب رنگ با ترانس مثبت و منفی یک درصد میباشد 

دارای پنجره و دهانه بزرگ

ترکیب استاتیک بهبود یافته 

مارپیچ دوزینگ از فولاد ضد زنگ 304 میباشد و برای دوام با روکش کروم ساخته شده است . 

دارای ساختار و کامپوننت با کیفیت بسیار بالا 

دارای سروو موتور هیبریدی 

دقت اندازه گیری بالا و 100 درصدی 

محدوده خروجی مناسب 

دارای پانل PLC دقیق و پیشرفته 

توانایی ثبت 50 دستور العمل دائمی و قابلیت راه اندازی مجدد و بسرعت 

ماژول های قابل جدا شدن 

تعمیر و نگهداری آسان بخاطر جدا سازی قطعات و قابلیت تعویض 

 


مزایای استفاده از دستگاه میکسر مواد پلاستیکی 

دستگاه های میکسر مواد پلاستیکی ، دستگاهی کاربردی و بسیار مهم در صنعت پلاستیک میباشد و در زیر به بعضی از ویژگی ها و مزایای آن میپردازیم :

1 ) این دستگاه ها قابلیت مخلوط کردن مواد مختلفی را دارا میباشند و با تهیه یک دستگاه میتوانید تمامی آنها را با یکدیگر مخلوط نمایید . دستگاه میکسر مواد پلاستیکی توانایی مخلوط موادی از جنس های مختلف نظیر ( پلی پروپیلن | پلی اتیلن | پی وی سی و …. ) را دارا میباشند.

2 ) با افزودن رنگ به مواد خام میتوانید به راحتی با کمک دستگاه میکسر مواد پلاستیکی ، ماده خام رنگی برای استفاده در دستگاه قالب تزریق خود را داشته باشید.

3 ) دستگاه میکسر مواد پلاستیکی دارای موتوری با قابلیت تنظیم سرعت میباشد و بدین معناسب که برطبق نوع کاربری و جنس مواد وارد شده به دستگاه ، میتوان سرعت موتور را به دلخواه تنظیم کرد تا به آسانی به کیفیت مورد نظر دست پیدا کرده و در کنار آن هم در مصرف برق صرفه جویی شود و از وارد نمودن فشار بی مورد به موتور دستگاه جلوگیری شود.

4 ) تیغه های دستگاه میکسر، از جنس فولاد ضد زنگ بسیار با کیفیت ساخته شده که طول عمر بسیار بالایی داشته و به علت جنس مناسب آن ، دچار زنگ زدگی و خوردگی نمیشود . چنانچه تیغه های نامرغوب در دستگاه استفاده شود ، با خورده شدن تیغه خورده های آن وارد مواد خام میشود و باعث ناخالصی در محصول نهایی و کاهش کیفیت آن میگردد.

5 ) هزینه نگهداری دستگاه میکسر پلاستیکی پایین میباشد و با توجه به سادگی دستگاه و کیفیت مناسب بکاررفته در آن، نیازمند مراقبت زیادی نداشته و فقط با بررسی موتور و قطعات آن به صورت فصلی ، میتوانید از سالم بودن دستگاه آگاه شوید. با توجه به طراحی مناسب دستگاه ، شست و شو و نظافت آن راحت و سریع میباشد.

 معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

.

میکسر مواد پلاستیک و گرانول / میکسر عمودی، افقی، گازگیردار

.

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** دستگاه میکسر مواد پلاستیکی   *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855


کلمات کلیدی :

میکسر پودر نو | دستگاه میکسر صنعتی | دستگاه میکسر پلاستیک | دستگاه میکسر مواد پلاستیکی | دستگاه میکسر گرانول | میکسر پلاستیک دست دوم | مخلوط کن مواد | میکسر مواد پلاستیک | دستگاه میکسر مواد پلاستیک | قیمت میکسر مواد پلاستیک