دستگاه تولید ورق PP.PS.PET اروپایی . ترکیه . کره . هندی و چینی

شرکت گروه صنعتی بهسازان پلیمر در کنار ساخت ماشین آلات تولید ورق های پلیمری ،آمادگی خود را برای واردات دستگاه های تولید ورق خارجی برای خریدارانیکه نیاز به دستگاه وارداتی دارند نیز با شرایط ذیل اعلام میدارد

– دستگاههای وارداتی نسبت به انتخاب خریدار از کشورهای اروپایی ، ترکیه ، هند ، کره ، تایوان ، چین خواهد بود و از سازندگان ماشین آلاتی که با شرکت بهسازان همکاری داشته اند .

  • تمامی امور مربوط به کارهای گمرکی و حمل ونقل و همچنین نصب و راه اندازی و تولید آزمایشی توسط کادر فنی شرکت بهسازان پلیمر که در شرکت سازنده دستگاه دوره آموزشی را گذرانده اند صورت خواهد پذیرفت .
  • همچنین با توجه به قرارداد بین سازنده و شرکت بهسازان تمامی مسولیت گارانتی و خدمات بعد از فروش نیز بعهده شرکت بهسازان خواهد بود لذا نگرانی خریدار از لحاظ ، دوری مسافت و هزینه حضور کادر فنی سازنده دستگاه در محل خریدار دستگاه برای نصب و همچنین گارانتی و خدمات بعد از فروش نیز نخواهد بود .

نام شرکت های سازنده دستگاه

 

ترکیه :

 

http://flexplas.com

https://www.kuzeyglobal.com


هندوستان :

https://www.rajoo.com/

 


تایوان :

https://www.leadertw.com

دستگاه تولید ورق pet

CHI CHANG MACHINERY

 

PITAC Int’l MACHINERY

 

FONG KEE INTERNATIONAL MACHINERY

 

دستگاه لیوان یکبارمصرف


لازم به توضیح و تذکر است که در بین سازندگان دستگاه در ایران فقط  2 یا 3 واحد دارای مجوز و پروانه بهره برداری از سازمات صنایع و معادن هستند که گروه صنعتی بهساز پلیمر از سال 79 تحت پروانه بهره برداری سازمان صنایع فعالیت می‌نماید.

و همچنین متاسفانه اکثر آگهی دهندگان در فضای اینترنت با عنوان سازنده دستگاه ظروف یکبارمصرف واسطه می‌باشند و هیچگونه مجوز از اداره صنایع نداشته و حتی نام شرکت و یا نام تجاری انتخاب کرده برای معرفی کالا خود نیز درهیچ اداره و سازمانی ثبت شده نیست.

 

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

قیمت خط تولید دستگاه تولید ورق PP.PS وارداتی

برای اطلاع از قیمت ** دستگاه تولید ورق PP.PS وارداتی *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855