دستگاه پرس وکیوم فرمینگ تولید ظروف یکبارمصرف (وارداتی )

تولید لانچ باکس ، دستگاه تولید لانچ باکس ،فروش لانچ باکس ، دستگاه ظرف لانچ باکس ، تولیدی لانچ باکس ، قیمت لانچ باکسقیمت دستگاه پرس وکیوم فرمینگ

 

دستگاه پرس وکیوم فرمینگ یه دستگاه با کارایی بهتر از مدل ترموفرمینگ برای تولید برخی ظروف خاص میباشد که در این دستگاه ورق پلاستیکی در کوره دستگاه  تا دمای فرم دهی گرم شده ، و در قسمت قالب دستگاه با استفاده از فشار مکش و وکیوم ( و در بعضی از مدل ها و قالبها فشار وکیوم و فشار باد هر دو در یک زمان ) ورق گرم ، شکل و فرم قالب را به خود میگیرد .

در پرس وکیوم فرمینگ بر خلاف اکثر دستگاه های ترموفرمینگ که عملیات فرم دهی و پانچ و برش نهایی در یک پرس و قالب و مرحله انجام میگیرد ، در دستگاه وکیوم فرمینگ این مراحل بصورت جداگانه در در قالبهای جدا و در چند پرس که همگی در داخل یک شاسی و دستگاه هستند انجام میپذیرد . البته لازم به توضیح است که در پرس های وکیوم فرمینگ ظروف با ارتفاع محدود و از مواد اولیه  PS . PVC . PET که نیاز به حرارت کمتری برای رسیدن به حرارت فرم دهی دارند ، قابل تولید میباشد . دستگاه پرس وکیوم فرمینگ اکثرا برای تولید ظروف کم ارتفاع و دربدار از مواد و جنس pet و pvc کاربرد دارد . دستگاه پرس وکیوم فرمینگ در مدل های 2 ایستگاهه و 3 ایستگاهه و 4 ایستگاهه ساخته میشود .

دستگاه پرس وکیوم فرمینگ 2 ایستگاهه

در دستگاه پرس وکیوم فرمینگ مدل دو ایستگاهه ظروفی مانند ظروف درب یا ظروف بدون سوراخ تولید میگردد. بصورتیکه در پرس و ایستگاه اول در دستگاه پرس وکیوم فرمینگ ظروف فرم دهی شده و در ایستگاه و پرس دوم دستگاه ظروف از ورق برش خورده و جدا و محصول نهایی تولید میگردد .

دستگاه وکیوم فرمینگ ظروف وکیوم فرمینگ

دستگاه پرس وکیوم فرمینگ 2 ایستگاهه

 

نمونه ظروف :

دستگاه وکیوم فرمینگ

دستگاه ظروف یکبارمصرف pet

 


دستگاه پرس وکیوم فرمینگ 3 ایستگاهه

.

 

در دستگاه پرس وکیوم فرمینگ مدل 3ایستگاهه نیز ظروفی مانند لانچ باکس که دربدار بوده و احتیاج به جای قفل و یا شیار قفل و سوراخی است، تولید میگردد. بصورتی که در پرس و ایستگاه اول در دستگاه پرس وکیوم فرمینگ ظروف فرم دهی شده و در ایستگاه و پرس دوم دستگاه ظروف اگر نیاز به جای قفل یا برش و پانچ باشد عملیات برش و پانچ انجام میگیرد و سپس در پرس و ایستگاه سوم ظروف از ورق برش خورده و جدا و محصول نهایی تولید میگردد .

قیمت دستگاه وکیوم فرمینگدستگاه وکیوم فرمینگ

دستگاه پرس وکیوم فرمینگ 3 ایستگاهه

نمونه ظروف :

دستگاه شانه تخم مرغ پلاستیکی

ظروف pet

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

 

.

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** دستگاه اکسترودر  *** با شماره زیر در تماس باشید

09122203855