.

شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش تولیدات 

. ل                                                   اا

گارانتی :

قسمت های اصلی دستگاه که عمدتا قطعات و تجهیزات مکانیکی میباشد وتوسط خود شرکت بهسازان پلیمر طراحی و ساخته شده است ، با توجه به توافقات حین قرارداد به مدت 18 الی 24 ماه گارانتی شده و همچنین در سایر قسمتها و قطعات و تجهیزات تشکیل دهنده دستگاه ائم از قطعات برقی ، پنوماتیک ، هیدرولیک ، الکتروموتور سعی شده است از قطعات با مارکها و برندهایی استفاده شود که این قطعات خود نیز تک به تک علاوه بر گارانتی شرکت بهسازان ، خود نیز دارای گارانتی جداگانه از سوی سازنده خود داشته و دارای نمایندگی در شهرهای مختلف میباشد .

که اسناد گارانتی قطعات هنگام تحویل ماشین آلات تحویل خریدار خواهد شد. همچنین شرکت متعهد میباشد در طول مدت گارانتی پس از اعلام ایراد در خط تولید از طرف خریدار حداکثر 24 الی 72 ساعت ( باتوجه به مسافت محل تولید کننده ) در محل حاضر و نسبت به رفع ایراد و راه اندازی دوباره خط تولید اقدام نماید .البته تمامی هزینه های مربوط به ایاب و ذهاب و همچنین دستمزد و قطعات تعویضی یا تعمیری به عهده شرکت بهسازان پلیمر میباشد.

علاوه بر شرایط گارانتی فوق یک سری لوازم یدکی کامل نیز بصورت رایگان هنگام تحویل خط تولید در اختیار مشتری قرار داده میشود که نحوه ی تعویض این قطعات هنگام نصب وراه اندازی اولیه خط تولید توسط گروه فنی این شرکت به اپراتور معرفی شده از سوی خریدار آموزش داده میشود که هدف از این کار به حداقل رساندن توقف تولید به هنگام بروز مشکلات احتمالی و جزئی بوده خواهد شد.

.

.

خدمات پس ازفروش : 

تمامی ماشین آلات و دستگاههای تولید این شرکت دارای حداقل 10 سال خدمات پس از فروش بوده که شرکت متعهد است پس از پایان دوره گارانتی چنانکه ایرادی در دستگاهها و ماشین آلات ساخت خود بوجود آید با دریافت هزینه تعمیرات و یا قطعات مورد نیاز برای تعویض نسبت به رفع اشکال اقدام نماید و همچنین لوازم یدکی و قطعات مختلف دستگاهها را که ساخت خود و یا دیگر شرکتها و کارخانجات داخلی و یا خارجی باشد تامین نماید. البته پس از پایان دوره گارانتی علاوه بر دستمزد تعمیرات تمامی هزینه های ایاب و ذهاب و اقامت بعهده خریدار میباشد .

5                                                      غاق 

مت دستگاه ظروف یکبار مصرف کاغذی,قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی
قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف,قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی,

برای ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید 

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS (کلیک)

.

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

.

دستگاه تولید ورق پلیمری PP.PS (کلیک)

 

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

.

برگشت به صفحه اصلی سایت (کلیک)

.

تماس با ما : 09122203855 

.

.