دستگاه تولید ورق PP.PS

دستگاه تولید ورق PP.PS برای تولید ورق و رول پلاستیکی میباشد که در این دستگاه مواد اولیه بصورت گرانول پتروشیمی وارد دستگاه میشود و پس از ذوب و تغییر شکل و عبور از سیستم نورد دستگاه محصول نهایی بصورت ورق و رول یک دست با ضخامت یکنواخت  تولید میگردد . ماشین آلات و دستگاههای تولید ورق های PP.PS ساخت این شرکت ، برای تولید ورق ، جهت استفاده در دستگاههای ترموفرمینگ ، تولید ظروف یکبارمصرف ، در دو سایز بوده که از نظر عرض و ضخامت ورق تولیدی با هم برابر بوده و فقط در ظرفیت تولید باهم تفاوت دارند .

 

.

با توجه به ظرفیت تولید یک دستگاه پرس ترموفرمینگ و نیاز آن به ورق و رول برای تولید ظروف یکبارمصرف ، دستگاه تولید ورق PP با مشخصات و ظرفیت ذیل در نظر  گرفته شده است :

مشخصات کلی دستگاه تولید ورق PP. PS  :

 مواد اولیه مصرفی   :  PP . PS

ضخامت ورق تولیدی  :  0.2 mm – 2 mm

ظرفیت تولید ورق  : 220 kg/h

عرض ورق تولیدی : 650 – 800 mm       

 

 


توضیحات تخصصی در مورد دستگاه تولید ورق و رول PP. PS :

دستگاه تولید ورق از 5 قسمت اصلی تشکیل شده است :

الف – قسمت اکسترودر دستگاه :

.
اکسترودرهای این دستگاه دارای سیلندر ماردون به قطر mm100  با L/D 30 برای مواد اولیه PP.PS.PE طراحی شده است.

دستگاه اکسترودر

 

در تمامی اکسترودر های تک و یا چن لایه  هر سیلندر و مارپیچ به صورت جداگانه دارای اینورتور (دور متغیر الکترونیکی AC)می باشد. همچنین  هر سیلندر دارای گازگیر و خشک کن ومکنده ی مواد اولیه ی جداگانه بوده و تمامی المنتها ی سیلندر نیز ،از نوع سرامیکی با پوشش دو لایه استیل ، با فن خنک کن که از PLC دستور میگیرند میباشد .

 

گازگیر اکسترودر 

 

گازگیر اکسترودر 

گازگیر اکسترودر


المنت های سرامیکی با فن جداگانه 


فیلتر و توری با مدار هیدرولیک مربوطه 

فیلتر و توری نیز بصورت 2 توری بوده که بتوان بدون توقف دستگاه نسبت به تعویض و تمیز کردن توری اقدام نمود .


هد دای(T-DIE)

در این سایز و مدل ، هد دای(T-DIE)در نظر گرفته شده ، به عرض cm 95 میباشد .همچنین برای ساخت بدنه هد دای از فولاد آلیاژی گرم کار استفاده شده است.

بمنظور بالا بردن کیفیت ورق تولیدی ، علاوه بر اینکه دو تیغه بالا و پایین هد دای ، سنگ زنی و کروم کاری میگردد ، داخل هد دای نیز پس از ماشین کار و سنگ زنی ، آبکاری کروم و پولیش زنی میشود .

اکسترودر دستگاه


ب – قسمت کلندر دستگاه تولید ورق

کلندر این دستگاه دارای 3 غلطک اصلی نورد ورق بوده ،که هر غلطک دارای الکتروموتور و گیربکس و اینورتورجداگانه می باشد. جنس لوله غلطک ها از فولاد آلیاژی بوده که بعد از مرحله ی

تراشکاری تا 60 راکول سخت کاری القائی شده و سپس پس از سنگ زنی ، تحت عملیات آبکاری کروم سخت  قرار گرفته و سپس مجددا سنگ زنی و پولیش می شوند . 

( با توجه به تفاوت بالای قیمت لوله آلیاژی با لوله جنس آهن معمولی لذا اکثر سازندگان از لوله آهنی معمولی استفاده میکنند، که به همین علت امکان سخت کاری غلطک ها را ندارند ،لذا فقط به آبکاری کروم سخت بسنده میکنند )

کلندر اکسترودر ورق

 


ج – قسمت کانوایر دستگاه تولید ورق و رول :

.
دستگاه دارای کانوایرسردکن به طول 4 متر می باشد و دو عدد ضایعات جمع کن در این قسمت تعبیه شده است که کنارهای ورق برش خورده برای استفاده دوباره در این رول جمع کنها بصورت رول جمع میشود.

قسمت کانوایر دستگاه تولید ورق و رول


ضایعات جمع کن دستگاه 

در صورت سفارش سنسور اعلام متراژ ورق تولیدی بهمراه ضخامت سنج قابلیت نصب دارد .

دستگاه اکسترودر ورق


د – قسمت رول جمع کن دستگاه تولید ورق :

قسمت رول جمع کن دستگاههای تولید ورق ، ساخت این واحد دارای دو عدد رول جمع کن میباشد تا بدون توقف تولید بتوان ورق را تعویض و تخلیه کرد. هر کدام از شفت های رول جمع کن ظرفیت تحمل 150 کیلو ورق ، تا قطر 90 سانتی متر را دارا میباشد. 

قسمت رول جمع کن دو شفته دستگاه 

 همچنین برای سهولت در کار ، رول جمع کن از نوع شفت بادی میباشد .

شافت بادی رول جمع کن 


ه – قسمت تابلو برق و پنل کنترل :

برای کنترل حرارت المنتها از مدار فرمان PLC با کارت حرارتی استفاده شده است . همچنین  الکتروموتور  اصلی اکسترودر مجهز به تغییر دور الکترونیکی میباشد که با PLC  فرمان مرتبط بوده و کنترل حرارت و دمای المنتها را بر حسب تغییر دور اینورتر و سرعت مارپیچ ، کنترل حرارتی مینماید.

    


مشخصات فنی اکسترودر و کلندر

دستگاه تولید ورق : مدل BP-S220

قطر ماردون  : 120 mm

طول ماردون : 320  Cm

قدرت الکتروموتور سیلندر  : 70 KW

حداکثر عرض هد دای : 900 MM

عرض غلطک کلندر     : 900 MM

نوع مایع خنک کننده   : Oil & Water

زاویه کلندر   : 45 درجه

 ابعاد دستگاه ورق : L10×W1.80× H2.5 (متر)

مصرف برق کلی دستگاه : 380/3/50hz/54kw 

وزن کلی :حدود 8.0 T  

 

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

 

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت های ** دستگاه ظروف یکبارمصرف  *** با شماره زیر در تماس باشید

 

گروه صنعتی بهساز پلیمر 

09122203855


کلمات کلیدی :

تولید کننده دستگاه تولید ورق | کارخانه دستگاه تولید ورق | تولید کنندگان دستگاه تولید ورق | فروشنده دستگاه تولید ورق | فروشندگان دستگاه تولید ورق | صادرات دستگاه تولید ورق | فروش عمده دستگاه تولید ورق | قیمت عمده دستگاه تولید ورق | خط تولید ورق های پی وی سی | دستگاه تولید ورق پت | دستگاه تولید ورق پلیمری | دستگاه تولید ورق pp | دستگاه تولید ورق پ پ