شافت بادی 

 

شافت بادی: نوع خاصی از سیم پیچ و بدون سیم است ، یعنی شافتی است که می تواند پس از تورم فشار زیاد توسط سطح بالا رود. شافتی که به سرعت پس از دفلاکس جمع می شود ، گاز نامیده می شود. محور انبساط نام آن متنوع است ، همچنین به شافت پنوماتیک ، شافت انبساط ، شافت تورم ، غلتک انبساط هوا ، شافت تورم ، شافت فشار ، غلتک انبساط هوا و غیره معروف است. این شفت ها به لحاظ سبکی و سرعت عمل در تعويض طاقه های مورد استفاده، علاوه بر سرفه جویی زماني و افزايش کميت در توليد موجبات راحتی پرسنل را نيز فراهم مي کند.

 

شافت بادی

شافت بادی

 

 

 

اصل: اگرچه شافت تورمی بیشتر نامیده می شود ، اما اصل کار همین است. شافت انبساط هوا و آستین انبساط هوا بسیار راحت و سریع قابل استفاده است. فقط منبع هوای آماده شده مورد نیاز است. فشار هوا در محدوده 6-8kg / cm2 کنترل می شود. در صورت نیاز به قفل اجزای خارجی (مانند لوله کاغذی دور) ، تا زمانی که اسلحه هوا نازل هوا روی شافت تورم متورم شود ، و نوار کلید در برابر اجزای خارجی (مانند یک کاغذ مدور) بیرون زده شود. لوله) وقتی کاغذ تخلیه شد ، هسته هوای کشویی را روی نازل هوا فشار دهید. یعنی کاهش تورم ، نوار کلید به ظاهر اصلی خود باز خواهد گشت و اجزای خارجی (مانند یک لوله کاغذ مدور) را می توان خارج کرد.

 

شافت بادی

 

 

طبقه بندی: شافت بادی به شافت انبساط هوا از نوع انبساطی (فلزی / غیر فلزی) ، شاخه انبساط هوا از نوع پره ، نوع دکمه انبساط شافت انبساط هوا، شافت انبساط هوای آلیاژ آلومینیوم، شافت انبساط هوا، دیافراگم شافت، شافت تورم با انبساط بزرگ، شاخه میخ پنوماتیک و غیره

 

شافت بادی

شافت بادی

 

 

امکانات:

 

 1. مدت زمان عمل تورم کوتاه است و تفکیک و قرارگیری شافت تورمی و لوله کاغذی می تواند تورم و کاهش نرخ تورم را تنها در 3 ثانیه به پایان برساند و لازم نیست که هر قسمت از قسمت انتهای شافت جدا شود تا محکم باشد. درگیر با لوله کاغذ.
  .
 2. قرار دادن لوله کاغذی ساده است: در عمل تورم و کاهش تورم ، می توانید لوله کاغذ را در هر موقعیتی روی سطح شافت حرکت داده و برطرف کنید.
  .
 3. وزن حمل بزرگ است: با توجه به نیاز واقعی مشتریان ، برای تعیین اندازه قطر شافت ، و استفاده از فولاد سخت ، به طوری که بار تحمل آن افزایش یافته است.
  .
 4. راندمان بالای اقتصادی: طراحی شافت خاص است و می توان برای انواع لوله های کاغذی با ضخامت ، نازک ، پهن و باریک استفاده کرد.
  .
 5. تعمیر و نگهداری ساده ، زمان استفاده طولانی: شافت بادی یک قسمت واحد است ، هر قسمت از ساختار دارای مشخصات ثابت است ، می تواند به صورت متقابل مورد استفاده قرار گیرد.

 

شافت بادی

شافت بادی

 

 

ویژگی های ساختاری:

 

 • بدنه اصلی شافت از لوله استیل با کیفیت بالا و سطح آن از روکش کرومی
  .
 • کلید محدب آلومینیومی انعطاف پذیر
  .
 • بوش لاستیکی با کیفیت بالا و نازل پر کننده
  .
 • اثر آب بندی خوب
  .
 • عمر طولانی
  .
 • سر شافت قابل جدا شدن برای نگهداری مناسب

 

شافت بادی

شافت بادی

 

موارد استفاده:

 

شافت انبساط هوا کاربردهای گسترده ای دارد:

 • برای ماشینهای دارای سیم پیچ
  .
 • باز کردن سیم و شیب

 

شافت انبساط هوا حتی در صنعت فلز سبک و چاپ نیز قابل استفاده است. مانند:

 • دستگاه خشک کن
  .
 • دستگاه چاپ فلکسو
  .
 • دستگاه گراور
  .
 • دستگاه چاپ علامت تجاری

 

شافت بادی قابل استفاده در دستگاه های زیر میباشد:

دستگاه روکش ، دستگاه چرمی ، دستگاه تنظیم ، دستگاه برجسته ، دستگاه برش ، دستگاه برش ، ماشین اصلاح ، دستگاه لوله کاغذ ، دستگاه ساخت کیسه ، دستگاه لمینیت ، دستگاه لمینیت ، دستگاه دمش فیلم ، دستگاه کف سازی ، دستگاه لمینیت ، برجسته دستگاه ، دستگاه کاغذ ، دستگاه بافته نشده ، استفاده از دستگاه بازرسی ، دستگاه برنزینگ ، تجهیزات باتری و سایر قرقره های مربوط به دستگاه های قابل جمع شدن به طور موثر می تواند کارایی را بهبود بخشد.

شافت بادی

شافت بادی

 


لازم به توضیح و تذکر است که در بین سازندگان دستگاه در ایران فقط  2 یا 3 واحد دارای مجوز و پروانه بهره برداری از سازمان صنایع و معادن هستند که گروه صنعتی بهساز پلیمر از سال 79 تحت پروانه بهره برداری سازمان صنایع فعالیت می‌نماید.

و همچنین متاسفانه اکثر آگهی دهندگان در فضای اینترنت با عنوان سازنده دستگاه ظروف یکبارمصرف واسطه می‌باشند و هیچگونه مجوز از اداره صنایع نداشته و حتی نام شرکت و یا نام تجاری انتخاب کرده برای معرفی کالا خود نیز درهیچ اداره و سازمانی ثبت شده نیست.

معرفی گروه صنعتی بهسازان پلیمر 

گروه صنعتی بهسازان پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و از بدو شروع همیشه سعی نموده که با استفاده از علم روز در این صنعت ماشین آلات تولیدی خود را از نظر فنی و کیفی در بالاترین سطح نسبت به موقعیت و امکانات موجود کشور ، طراحی و تولید نماید  .

جهت ورود به اطلاعات هر دستگاه بر روی نام دستگاه کلیک نمایید

 

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف ترموفرمینگ PP (کلیک)

دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ PS(کلیک)

دستگاهتولید ظروف یکبارمصرفگیاهی (کلیک)

دستگاهتولیدورق پلیمری PP.PS(کلیک)

دستگاه تولید سینی نشا کاری کشاورزی و گلخانه(کلیک)

لیست قیمتهای مختلف خط تولید دستگاه ظروف یکبارمصرف

گروه صنعتی بهساز پلیمر با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه ساخت ماشین آلات خط تولید ظروف یکبار مصرف فعالیت داشته و آماده ارائه و فروش دستگاه ظروف یکبار مصرف  در ظرفیت ها و سایز های مختلف میباشد

برای اطلاع از قیمت  ** شافت بادی  *** با شماره زیر در تماس باشید

 

09122203855